Чернівецька міграційна служба уклала угоду на послуги охорони з чоловіком співробітниці

Опубліковано:

Управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області уклало угоду на послуги із забезпечення громадської безпеки та охорони правопорядку у 2021 році з ТОВ «Лігор сік’юріті люкс» на суму 118 тис. грн.

За ці кошти, згідно з угодою, яку підписали 16 січня, фірма «Лігор сік’юріті люкс» забезпечуватиме «охорону матеріальних цінностей замовника» та охоронятиме приміщення центрального офісу міграційної служби в Чернівцях на вулиці Шептицького з 8.45 до 18.00. Вартість послуг охоронців в місяць становитиме 9833 грн.

Дружина та автопарк охоронця 

Фірма «Лігор сік’юріті люкс» заснована у 2011 році місцевим мешканцем Ігорем Ленку, він також володіє приватним підприємством «Лігор сік’юріті» та є членом громадської організації «Буковинський оберіг».

А от його дружина Оксана Хмара оформляє документи на посаду керівника Сторожинецького районного відділу Державної міграційної служби України в Чернівецькій області. Згідно з декларацією Оксани Хмари, вона подалась на конкурс на цю посаду ще у листопаді минулого року, проте через карантинні обмеження на сьогодні конкурси не проводять, а здійснюють так званий добір на вакантні посади державної служби. Як пояснили у відділі кадрів, вона оформляє документи і буде керівником відділу Сторожинецького району до завершення карантину, а потім знову оголосять конкурс на посаду.

За даними декларації, у подружжя є квартира в Чернівцях та земельна ділянка. Вони володіють шістьма автомобілями – два належать Оксані Хмарі, чотири – Ігореві Ленку. Автомобілі не нові і серед них виділяються лише Renault Captur 2014 року випуску, та Infiniti FX30D, але не вказано рік випуску.

Крім того фірма Ігоря Ленко «Лігор сік’юріті люкс» володіє двома універсалами Opel Frontera 2003 року випуску. За минулий 2020 рік та початок 2021 року підприємство, за даними порталу YouControl, уклало державних підрядів на суму 1,33 млн грн, переважна більшість у Чернівецькій області.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

“Наші гроші. Львів”

Про Захід