Через волинський пункт пропуску «Ягодин» пропускатимуть лише вантажівки та автобуси

Опубліковано:

З понеділка, 27 червня, з 9:00 (за київським часом) перетинання державного кордону у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» буде можливе лише вантажним транспортом з повною масою понад 7,5 тонн та рейсовими автобусами.

Вантажівки до 7,5 тонн і легковий автотранспорт у цьому пункті пропуску оформлятися не будуть. Аби перетнути кордон, водіям таких категорій транспортних засобів, необхідно слідувати до інших пунктів пропуску.

Зазначають, що порожні вантажівки слідуватимуть по окремих смугах руху, а бензовози, як і раніше, оформлятимуться першочергово.

Такі зміни запроваджують задля підвищення пропускної спроможності пункту пропуску та зменшення черг з вантажних автомобілів.

Порядок реалізації домовленостей прикордонники обговорили під час робочих зустрічей, як з польською стороною, так і з взаємодіючими органами.

Просять громадян врахувати зазначені тимчасові обмеження з оформлення транспортних засобів у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» та заздалегідь планувати маршрут руху і, залежно від категорії транспорту, обирати для перетину кордону відповідний пункт пропуску.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід