Політика Регіональні Новини

Через додаток “Дія” хотів проголосувати голова Закарпатської ОДА (Відео)

На виборчу дільницю №210748, що на вулиці Бориса Тлехаса в Ужгороді, намагався потрапити голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Однак невідомо на яких підставах голова ОДА мав наміри перебувати на дільниці. Також чиновник не мав при собі паспорта громадянина України та, щодо встановлення особи, планував показати членам ДВК документи з допомогою додатку “Дія”. Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ з місця події.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, близько 18:00 на виборчу дільницю №210748 прийшов чинний голова Закарпатської обласної адміністрації Олексій Петрова та намагався зареєструватися на дільниці під час голосування за допомогою додатку “Дія”, адже паспорт громадянина України голова ОДА біля себе не мав.

Як видно із відео, яке відзняв спостерігач ОПОРИ, після того, як члени ДВК поінформували, що для посвідчення особи треба мати паспорт громадянина Україна у вигляді книжечки або ID-картки

Закарпатська команда ОПОРИ констатує, що Олексій Петров, як голова ОДА, не мав підстав перебувати на дільниці, тому його намір зареєструватися на ДВК в час голосування є ознакою порушення законодавства.

Комунікаційниця ОПОРИ звернулася через мережу фейсбук до голови ОДА із проханням надати коментар, на яких підставах він планував потрапити на виборчу дільницю, однак на момент виходу матеріалу відповіді не отримала.

Деталі – у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − = 18