Політика

Чехія продовжила термін дії дозволів на працевлаштування для іноземців

Відповідно до рішення чеського уряду, іноземні громадяни, які в період з 12 березня до 16 липня 2020 року перебували на території Чехії на основі короткострокової робочої або короткострокової сезонної візи, довгострокової візи для сезонних робітників або надзвичайної робочої візи на понад 90 днів (видається для роботи у визначених галузях), мають можливість продовжити трудові відносини з роботодавцем до 16 вересня 2020 року.

Увага! Ця інформація стосується лише громадян, термін дії чеської робочої візи в яких закінчився в період з 12 березня до 16 липня 2020 року, і які у цей період перебували на території Чехії. Обов’язковою умовою при цьому є продовження старого чи укладання нового трудового договору з роботодавцем на період до 16 вересня. Такий трудовий договір не потрібно ніде реєструвати. В разі виконання цієї вимоги іноземний громадянин може залишатися і працювати на території Чехії до 16 вересня 2020 року.

Ця можливість не розповсюджується на іноземних громадян, які перебувають в Чехії в рамках безвізового режиму, на основі віз інших країн Європейського Союзу (польські, угорські тощо), а також на тих, хто не продовжить трудові відносини з роботодавцем на період з 16 липня по 16 вересня. Такі громадяни мають залишити територію Чехії до 16 липня 2020 року, інформує Посольство України у Празі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 6