Булінг підлітка на Прикарпатті: поліція перевіряє ситуацію

Опубліковано:

До поліцейських Івано-Франківського РУПу надійшло звернення від мешканки обласного центру. Жінка просить правоохоронців захистити її сина, учня 6 класу одного із ліцеїв міста, від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли інші учні.

На звернення одразу відреагували поліцейські та співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття. Наразі за даним фактом проводиться перевірка.

Поліцейські встановлюють всі обставини події, опитують педагогів. Також заплановано опитування інших учасників навчально-освітнього процесу в присутності законних представників. Окрім цього Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради видано наказ про створення комісії щодо перевірки даного факту.

Поліція Прикарпаття нагадує, булінг – це правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність за ст. 173-4 КУпАП. У випадках прояву булінгу обов‘язково звертайтеся до поліції, аби припинити такі протиправні дії.

Також нагадуємо, що перший крок для розв’язання проблеми – це говорити про неї. Тому діти мають розуміти, що скаржитися про булінг – це не “доносити”, а просити допомоги – це не слабкість!

Національна поліція України

Про Захід