Буковинця судитимуть за вчинення домашнього насильства відносно співмешканки

Опубліковано:

Слідчі поліції зібрали доказову базу протиправної поведінки чоловіка та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом для розгляду до суду. Згідно чинного законодавства буковинцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Під час досудового розслідування співробітники відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції встановили, що 41-річний житель Сторожинецької громади неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1, 2 статті 173-2 КУпАП, з накладенням стягнень у виді штрафу. Незважаючи на рішення суду чоловік не став на шлях виправлення та продовжив кривдити жінку.

Поліцейські з’ясували, що порушник упродовж тривалого часу, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, за місцем проживання вчиняв словесні суперечки з цивільною дружиною. Кривдник ображав жінку нецензурною лайкою, шарпав за одяг та погрожував їй фізичною розправою. Працівники поліції реагували на кожне повідомлення від потерпілої, складали протоколи про адміністративне правопорушення на буковинця та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій.

Однак ці обмеження не змінили протиправної поведінки порушника, він і надалі продовжив вчиняти домашнє насильство відносно співмешканки, яке відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, призвело до психічного розладу адаптації з порушенням інших емоцій.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Сторожинецького відділу Чернівецької окружної прокуратури скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід