Буковинця судитимуть за ухилення від покарання

Опубліковано:

У груді минулого року Заставнівський районний суд визнав 40-річного жителя села Ржавинці винним у вчиненні умисного легкого тілесного ушкодження та призначив покарання у виді 200 годин громадських робіт. Однак чоловік не відпрацював їх. За вчинене буковинцю загрожує арешт на строк до шести місяців або до трьох років обмеження волі. 

Під час досудового розслідування дізнавачі відділення № 3 (м. Заставна) Чернівецького районного управління поліції з’ясували, що 40-річний житель села Ржавинці Заставнівським районним судом був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) ККУ та призначено покарання у виді 200 годин громадських робіт.

Чоловіка поставили на облік до Чернівецького районного сектору № 3 філії ДУ «Центр пробації» та ознайомили з графіком і умовами роботи в одній із установ Юрковецької громади.

В подальшому, незважаючи на неодноразові попередження про недопущення порушення порядку та умов відбування покарання у виді громадських робіт, буковинець не з’являвся на роботу без поважних причин та не відбув визначений термін покарання.

Під процесуальним керівництвом Заставніського відділу Чернівецької окружної прокуратури дізнавачі поліції скерували обвинувальний акт відносно порушника до суду.

Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 389 (Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід