Буковинські роботодавці отримують компенсації за працевлаштування учасників бойових дій

Опубліковано:

Цьогоріч Чернівецька обласна служба зайнятості компенсувала 50% фактичних витрат на оплату праці трьом роботодавцям за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа УБД на посади: продавець-консультант, електромеханік, водій автотранспортних засобів.

Крім того, отримати повну або часткову компенсацію єдиного внеску або мінімальної заробітної плати можуть роботодавці, які працевлаштовують вразливі категорії безробітних. Мова йде про осіб з інвалідністю або передпенсійного віку, одного з батьків, хто виховує дитину до 6 років або дитину з інвалідністю, а також молодь на перше робоче місце.

Також діє компенсаційна програма за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Для людини з інвалідністю І групи компенсація складає 106,5 тис.грн (15 мінімальних заробітних плат), для ІІ групи – 71 тис.грн (10 мінімальних заробітних плат). Роботодавцям, в межах цієї програми, компенсовують витрати на придбання: меблів, поручнів та брусів, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур та портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць.

Ознайомитися з переліком компенсацій можна на сайті Державного центру зайнятості.

Чернівецький обласний центр зайнятості

Про Захід