Буковинські поліцейські вперше ініціювали проведення навчань для абітурієнтів

Опубліковано:

Сьогодні, 9 червня, на базі Тренінгового центру ГУНП в Чернівецькій області випускники проходили мультипредметне заняття для зарахування до закладів вищої освіти МВС України. Відбір кандидатів триматиме до липня цього року, а такі курси проходитимуть щочетверга ще протягом наступних трьох тижнів.

Працівники обласного управління Нацполіції організували спеціалізований одноденний навчальний курс для випускників, які мають намір здобути професію поліцейського. Групи сформовані по 15 кандидатів для індивідуального підходу до кожного з них.

За словами начальника УКЗ ГУНП в Чернівецькій області Віталія Чебана, правоохоронці ініціювали проведення занять для підвищення рівня підготовки дітей до вступу та навчання у відомчих вишах. До цього таких курсів в Україні не проводили.

Під час профорієнтаційного заходу випускники дізналися про завдання та функції різних структурних підрозділів НПУ та пройшли підготовку за двома базовими напрямками, зокрема, надання домедичної допомоги і фізичної підготовки.

Домедична підготовка є однією з найважливіших у роботі поліцейського, адже працівники поліції одні з перших прибувають на місце надзвичайних подій, де часто є потерпілі.

Також поліцейські розповіли присутнім про види вогнепальної зброї та продемонстрували збирання та розбирання пістолета Макарова, Форт та АК-74. Присутні мали змогу закріпити отримані знання на практиці, а також під чітким керівництвом інструкторів Тренінгового центру виконали комплекс силових вправ відповідно до вимог.

Кандидати, серед яких половина дівчат, наполегливо готуються до вступної кампанії та чітко розуміють завдання, які стоятимуть перед ними на цьому етапі.

Наприкінці навчання співробітники Тренінгового центру поетапно відпрацювали виконання сценарію затримання злочинця. За легендою, правопорушник розбив вікно, проник у приміщення та погрожував фізичною розправою працівникам поліції, які прибули на виклик.

Під час зустрічі правоохоронці розповіли абітурієнтам про зміни у вступній кампанії 2022 року у зв’язку із воєнним станом. Нагадаємо, цьогоріч набір до відомчих вишів здійснюватиметься у таких містах України: Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук та Кам’янець-Подільський.

Як зазначила керівник сектору організації відбору УКЗ ГУНП у Чернівецькій області Оксана Зелепуга, результати сьогоднішніх навчань засвідчили високий рівень зацікавленості дітей здобути професію поліцейського.

Детальнішу інформацію про графік проведення та умови вступної кампанії можна отримати за адресою: вул. Головна, 24, м. Чернівці та номером телефону: 066-18-333-17.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід