Новини Західної України

Буковинські поліцейські продовжують контролювати законність виборчого процесу

Станом на 14:00 співробітники поліції забезпечили супровід бюлетенів з 497 виборчих дільниць до територіальних виборчих комісій. На 64 дільницях підрахунок голосів ще триває. Правоохоронці й надалі несуть службу в посиленому режимі та стежать, щоб місцеві вибори відбулися чесно, прозоро й законно.

Нагадаємо, процес волевиявлення у Чернівецькій області відбувся без грубих порушень законодавства. Протягом 25 жовтня до поліції надійшло 56 повідомлень, що стосувалися проведення виборів. За результатами виявлених правопорушень співробітники поліції склали 3 адміністративні протоколи та розпочали 2 кримінальні провадження.

Ніч підрахунку голосів минула на Буковині спокійно. Впродовж 26 жовтня до підрозділів поліції надійшло 11 повідомлень щодо можливих порушень виборчого законодавства. Жодне з них не містило ознак кримінальних правопорушень. Усі звернення поліцейські зареєстрували та здійснюють перевірку отриманої інформації.

Скарг на протиправні чи непрофесійні дії поліцейських – не надходило. Під час несення служби співробітники поліції дотримуються, насамперед, принципів законності, верховенства права та аполітичності. Наразі правоохоронці продовжують охороняти приміщення ДВК і ТВК, а також виборчу документацію під час її транспортування до територіальних виборчих комісій.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 5