Буковинські полісмени провели акцію для дітей

Опубліковано:

Сьогодні, 31 травня, вихованці Центру соціально-психологічної роботи дітей взяли участь у розважально-пізнавальній програмі, яку організували співробітники Сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Чернівецькій області спільно з представниками місцевої влади та ГО «Світ майбутнього» і «Капеланський патруль». Відтак – у рамках заходу для дітей провели екскурсію на півонієвому полі, зробили тут фотосесію, влаштували караоке і вручили подарунки.

Упродовж дня вихованці Центру соціально-психологічної роботи дітей побували на півонієвому полі у Глибоці. Тут  діти мали змогу сфотографуватися на локації разом з поліцейськими, педагогами і благодійниками. Крім цього, хлопчики та дівчатка віком від п’яти років в унісон співали українських народних пісень разом із вокалісткою Тетяною Петришиною. 

Дарувати позитивний настрій дітям, влаштовувати для них сюрпризи стало традицією для буковинської поліції. Проте сьогоднішній формат для усіх присутніх – унікальний, оскільки дає можливість об’єднати в одній команді, у прекрасному місці, в дружній атмосфері діток і поліцейських. Дуже дякуємо нашим партнерам за підтримку цікавої ідеї та співорганізацію. Переконані: такі заходи наповнюють нас і діток неповторними емоціями, відтак – створюють у свідомості дитини образ поліцейського як друга. У свою чергу, нас, ювенальних поліцейських надихають на нові досягнення заради допомоги дітям, дають можливість вкотре зрозуміти, що ми працюємо для їхньої безпеки, – сказав начальник Сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Чернівецькій області Микола Басараб.

Для багатьох з діток участь у караоке була першою. Тож, діти із задоволенням ділилися враженнями від проведеного заходу.

– Захід, який ми організували спільно із поліцейськими, допоміг кожній дитині надихнутися у надзвичайно красивій локації. Нам дуже приємно проводити такі інтерактивні заходи з людьми мужньої та самовідданої професії, які щодня працюють заради безпеки та захисту кожної дитини.  Дякуємо працівникам ювенальної превенції поліції Буковини за співпрацю та підтримку, – говорить членкиня громадського формування  «Капеланський патруль» Олена Рєпіна. 

Під час дійства благодійники разом з поліцейськими вручили дітям солодощі та корисні подарунки.  

Співробітники структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області охоче долучаються до різноманітних зустрічей, акцій, флешмобів і конкурсів, аби вкотре нагадати, що діти – наше майбутнє і саме захист їх прав і свобод, а також забезпечення мирного майбутнього – один із пріоритетних завдань буковинської поліції. 

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід