Буковинка за гроші незаконно переправляла чоловіків через кордон

Опубліковано:

Протиправні дії 49-річної буковинки задокументували слідчі ГУНП в Чернівецькій області за матеріалами СБУ під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури.

Зокрема, правоохоронці з’ясували, що жінка вирішила скористатися діючими в період воєнного стану обмеженнями на виїзд чоловіків з України і організувала канал незаконного переправлення осіб через державний кордон.

Співробітники поліції та СБУ затримали буковинку біля пункту пропуску «Порубне-Сірет» під час спроби вивезти чоловіка з України у спеціально облаштованій схованці всередині мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter».

Поліцейські встановили, що за такий нелегальний перетин державного кордону чоловік мав заплатити 4 тисячі євро і напередодні вже передав буковинці аванс у розмірі 650 євро.

Слідчі поліції повідомили затриманій про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці з’ясовують всі обставини незаконної діяльності підозрюваної.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід