Буковинець зберігав вогнепальну зброю

Опубліковано:

39-річний житель Мамаївської територіальної громади зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та патрони без відповідних дозвільних документів. Правоохоронці зібрали достатню кількість доказів вини порушника та скерували обвинувальний акт до суду. 

Під час санкціонованого обшуку у домогосподарстві жителя села Мамаївці, співробітники відділення поліції № 2 (м. Кіцмань) ЧРУП виявили та вилучили предмет, ззовні схожий на вогнепальну зброю, а також набої. Поліцейські встановили, що необхідних дозвільних документів на вказану зброю чоловік не мав.

За результатами проведених експертиз вилучений речовий доказ є нарізною вогнепальною зброєю, а надані на дослідження патрони являються боєприпасами до бойової нарізної вогнепальної зброї.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Кіцманського відділу Чернівецької окружної прокуратури скерували обвинувальний акт відносно порушника до суду для подальшого розгляду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Поліцейські Буковини наголошують громадянам, що за носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу передбачена кримінальна відповідальність. Навіть у час війни зброю, боєприпаси, вибухівку не можна зберігати без відповідної реєстрації.

Співробітники поліції також нагадують, що згідно частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України – особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід