Буковинець використав недійсний COVID-сертифікат: за чоловіка візьметься суд

Опубліковано:

Перетинаючи державний кордон України, 35-річний буковинець пред’явив для перевірки прикордонникам фальшиві документи про проходження вакцинації проти коронавірусної інфекції. За цим фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Під час досудового розслідування дізнавачі поліції з’ясували, що житель села Хряцька під час проходження контрольно – пропускного пункту відділу «Порубне» на кордоні пред’явив COVID-сертифікат з ознаками підробки.

Порушник пояснив правоохоронцям, що насправді не вакцинувався проти коронавірусної інфекції, однак у вересні цього року через придбаний зразок у мережі Інтернет особисто підробив сертифікат про проходження відповідної процедури.

За процесуального керівництва Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури дізнавачі поліції скерували обвинувальний акт щодо буковинця до суду для розгляду.

Порушнику інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Винуватцю загрожує обмеження волі до двох років.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

Про Захід