Буковинець ухилявся від сплати аліментів: чоловік отримав підозру

Опубліковано:

Співробітники відділення № 5 (Глибока) Чернівецького райуправління поліції з’ясували, що житель села Купка заборгував колишній дружині понад 16 тисяч гривень на утримання спільної дитини. За вказаним фактом правоохоронці проводять досудове розслідування. 

Під час слідства дізнавачі поліції встановили, що 51-річний житель села Купка, згідно постанови Чернівецького апеляційного суду від 21 вересня 2023 року зобов’язаний сплачувати аліменти на користь колишньої дружини на утримання їхнього повнолітнього сина. Однак, чоловік ухилився від сплати коштів на утримання його 19-річного сина, на період його навчання, до досягнення ним 23 років. Наразі сума заборгованості становить понад 16 тисяч гривень.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Глибоцького відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід