Буковинець сяде за ґрати

Опубліковано:

Чоловік заборгував колишній дружині майже 87 тисяч гривень на утримання сина. За зверненням жінки дізнавачі поліції проводять досудове розслідування та наразі повідомили порушнику про підозру в ухиленні від сплати коштів на утримання дитини.

На початку грудня цього року до поліції звернулася 30-річна жителька Чернівецького району і повідомила, що колишній чоловік упродовж тривалого періоду часу не виплачує аліменти на утримання їхнього сина.

Під час досудового розслідування поліцейські відділення № 2 (м. Кіцмань) Чернівецького райуправління поліції з’ясували, що відповідно до рішення суду, 34-річний житель Кіцманської громади повинен був виплачувати заявниці аліменти на утримання їхнього спільного 9-річного сина до досягнення ним повноліття.

Чоловік знав про встановлене судом зобов’язання, однак ігнорував його. Загалом з лютого 2015 до грудня 2022 року порушник заборгував жінці майже 87 тисяч гривень.

Дізнавачі поліції повідомили буковинцю про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Кіцманський відділ Чернівецької окружної прокуратури.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід