Буковинець незаконно збував сигарети та алкоголь (Відео)

Опубліковано:

Здійснюючи комплекс цільових заходів по боротьбі із незаконним обігом тютюнових і алкогольних виробів, співробітники поліції викрили протиправну діяльність приватної підприємиці. Попередньо правоохоронці з’ясували, що власниця кафе підпільно виготовляла підакцизні товари та продавала їх у своєму закладі. Поліцейські вилучили у порушниці контрафактний алкоголь та сигарети без марок акцизного податку України.

Для документування правопорушення співробітники відділення поліції № 6 (м. Новоселиця) Чернівецького райуправління поліції здійснили санкціонований обшук у приватному кафе на території Новоселиці. Вказаний заклад належить 69-річній місцевій жительці.

Під час обшуку поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу велику кількість алкогольних напоїв і тютюнових виробів, а також пристрої та розхідні матеріали для їх пакування. А саме:

•    майже 4,3 тисячі пачок сигарет з логотипами різних торгових марок;
•    360 скляних пляшок з алкоголем невідомого походження;
•    8 пластмасових каністр різної ємності з рідиною із різким запахом спирту;
•    майже 880 етикеток для пляшок із горілчаними напоями;
•    більше 800 марок акцизного податку України;
•    понад 100 металевих кришок для пляшок з алкогольними виробами;
•    ручні пристрої для закупорювання пляшок;
•    100 тисяч гривень, здобутих незаконним шляхом, та інші докази протиправної діяльності.

Усе вилучене правоохоронці направили на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. 

За фактом викритого правопорушення слідчі поліції проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, кваліфікованому за ознаками частини 1 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські проводять досудове розслідування та встановлюють усі обставини злочину.  

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

Про Захід