Буковина активно готується до вакцинації проти COVID-19

Опубліковано:

Вже сформовано перелік осіб, які отримають щеплення найпершими. Таких у краї 4810 людей. Про це розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

За її словами, згідно зі стандартами Міністерство охорони здоров’я України, на початках кампанії вакцинуватимуть лікарів, які безпосередньо працюють із хворими на коронавірус у госпітальних базах області та працівників екстреної медичної допомоги.

– Окрім того, першочергово будемо щеплювати усіх підопічних та працівників установ соціального захисту. За них ми також дуже переживали під час епідемії, адже це закриті приміщення і колективи, якщо вони хворіють, то всі разом. Вакцинуємо також працівників лабораторного центру. Уже наступного тижня ми почнемо збирати їхні інформаційні згоди на процедуру, – пояснила Наталія Гусак.

Крім того, заступниця голови ОДА повідомила, що вже готують необхідне для зберігання вакцини обладнання, а також формуватимуть бригади фахівців, які безпосередньо робитимуть щеплення. Попередньо, це будуть лікарі первинки та медичні сестри, загалом близько 114 осіб.

За минулу добу, 17 січня, на Буковині зафіксовано 161 новий випадок зараження коронавірусом:

Чернівці +92

Хотинський район +17

Сторожинецький район +15

Кельменецький район +13

Кіцманський район +6

Новоселицький район +5

Заставнівський район +4

Герцаївський район +4

Сокирянський район +3

Вижницький район +2

Про Захід