Будні «червоної» зони. На площі Народній підприємці вимагали відкрити ринок «Краснодонців» (Відео)

Опубліковано:

На площі Народній в Ужгороді пообіді — велелюдно. Тут зібралися підприємці із ринку «Краснодонців» із вимогою дозволити їм працювати. Навіть попри обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки СOVID-19. До протестувальників вийшов заступник голови ОДА Олег Коцюба.

Ринок «Краснодонців» — найбільший в обласному центрі Закарпаття, щоправда податки сплачує до Баранинської ОТГ. Поруч із продажем товарів першої необхідності та продуктів харчування, тут торгують і одягом, реманентом, ремонтними деталями тощо. От саме їх і закрили на 14-денний карантин.

Марина СЕРЕДА, підприємиця із ринку «Краснодонців»

Ми прийшли зранку на робочі місця, нас не пустили на ринок. Наш ринок закрили на 2 тижні карантину. Речову частину закрили, саме нас закрили. Решта працюють, все місто працює. Нам пояснили, що згідно постанови, ми закриті. Але ж постанова одна на всіх, правда? Ми закупили товар, нам же якось жити треба, працювати.

Сергій ІЛЬЮЩЕНКО, підприємець із ринку «Краснодонців»

Мені треба подзвонити до якогось інспектора, аби він мене пропустив у мій магазин. Це моя власність, яку я з нуля збудував сам. Їхня там тільки земля. Аби він мені дав дозвіл зайти у мій магазин. Ну як так? А величезний Епіцентр працює, все працює.

За словами Олега Коцюби, станом на сьогодні усі адміністративні одиниці, віднесені до «червоної» зони, повинні дотримуватися карантинних обмежень. Із порушниками — розбиратимуться.

Олег КОЦЮБА, заступник голови Закарпатської ОДА

Будь-які обмеження вони є дискримінаційними по суті. Я щиро хочу, аби ми спільними зусиллями — дотриманням усіх обмежувальних заходів вийдемо на те, що буде здійснено пом’якшення рівня епідемічної небезпеки, відповідно до тих показників (згідно постанови 641), що надасть можливість функціонувати абсолютно усім суб’єктам господарювання, їздити транспорту, відвідувати заклади освіти тощо.

Закарпаття уже звернулося до Державної комісії з питань ТЕБ та НС, аби переглянути рішення та дещо послабити обмеження, зокрема, і щодо закриття ринків та функціонування громадського транспорту. Держкомісія засідатиме уже у четвер, 5 листопада. Доти усім підприємцям варто дотримуватися обмежень.

Про Захід