Бронежилети, які Львівський оборонний кластер безкоштовно шиє для армії, продають в “Епіцентрі” (Фото)

Опубліковано:

Як повідомляють в організації, нещодавно в ЛОК (Львівський оборонний кластер) отримали повідомлення одразу від кількох волонтерів, що у мережі торговельних центрів «Епіцентр» продають бронежилети, які схожі на виготовлені кластером.

На початку повномасштабного вторгнення росії Міністерство оборони України визначило ЛОК основним координатором волонтерського руху з виробництва бронежилетів. Лабораторія ЛОКу проводить випробування бронеплит на відповідність ДСТУ, експерти надають консультаційну підтримку волонтерам. Крім того, волонтери виклали у публічний доступ лекала плитоносок.

“Тому не були певними, що це саме наша продукція. Проте вирішили перевірити. Унікальна внутрішня система ідентифікації, яку використовує ЛОК при виробництві бронежилетів, дозволила встановити: чохли цих бронежилетів — нашого виробництва. Яким чином продукція, яку ЛОК безкоштовно передає українській армії та службам, опинилася на полицях магазинів? Вирішили шукати відповідь за допомогою Служби Безпеки України. Надали компетентним органам дані щодо всіх контрагентів, провели звірку відвантажень, записів камер та обліку транспортних засобів і відповідальних осіб, які приїздили для отримання нашої продукції”, – повідомляють в організації.

Колектив Львівського Оборонного Кластеру вважає продаж плитоносок не просто шахрайством.

“Під час війни будь-яка торгівля гуманітарною допомогою, особливо призначеною для захисту наших військових, є актом державної зради! Просимо Генерального прокурора України Ірину Венедіктову, Голову Служби безпеки України Івана Баканова провести розслідування та покарати винних”, – повідомляють в ЛОК.

Львівський оборонний кластер, голова Львівської ОВА Максим Козицький

Про Захід