«Бордо – Закарпаття»: навчання для спільного успіху. Chateau Chizay Academy (Відео)

Опубліковано:

Часи вимагають постійного вдосконалення навіть у такій споконвічній справі, як виноградарство та виноробство. Там, де, здається, уже давно все випробувано, науково підтверджено і обгрунтовано, де результат можна прогнозувати покладаючись на погодні умови. Проте, клімат змінюється, технології нарощуються і запитань стає все більше.

Три роки тому на Закарпатті започаткували програму Шато Chizay Academy. Її мета – спільними зусиллями досягти спільного успіху у виноробстві та туризмі Закарпаття і України. В Шато Чізай докладають чималих зусиль, щоб стати тією об»єднавчою ланкою і разом з іншими закарпатськими виноробами спробувати створити своє Бордо на Закарпатті.

Популяризувати на весь світ варто гарні вина, вважають на підприємстві і саме для цього створили за запустили навчальну академію. В рамках її роботи проводяться семінари і зустрічі з кращими фахівцями галузі. А навчатись запрошують місцевих виноробів і виноградарів, спеціалістів винної справи та туризму, викладачів і студентів. Шато Чізай чимало уваги надає навчанню і вкладає в цю справу ресурси і час. Тому що вірить у Закарпаття, у розвиток якісних виноробень. А це той самий туристичний винний шлях, який має принести успіх регіону.

Про Захід