Бойові підрозділи ЗСУ передали Закарпатській обласній лікарні відзнаки за підтримку

Опубліковано:

Подяку від військової частини А4219 та прапор із підписом від 128-ї гірсько-штурмової бригади з рук у руки колективу лікарні у особі керівника Юрія Яцини передав заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук.

«Підрозділи, яким ваш колектив допомагає з придбанням автомобілів та інших потрібних речей і я особисто дякую вам за те, що окрім основної роботи, не стоїте осторонь і підтримуєте наших військових. Це – важлива робота і важливий наш внесок у наближення перемоги», – зауважив Василь Дем’янчук.

Відтак – попросив звертати особливу увагу на лікування поранених військовослужбовців та закликав колектив закладу активніше комунікувати з обласною владою.

Паралельно у обласній лікарні підбивали підсумки важливої події — вже другого візиту мікрохірургів зі США, під час якого було проведено 7 великих операцій військовим, які знаходяться на лікуванні в закладі, зокрема щодо усунення післятравматичних дефектів кісток та м’яких тканин верхніх та нижніх кінцівок.

«Всі оперативні втручання були направлені на те, щоб у наших бійців була можливість зберегти травмовані кінцівки. Попередньо був проведений обхід, відібрані найскладніші випадки, які на території України, не змогли б бути виконані і пацієнтів потрібно було б відправляти на тривале лікування за кордон. Операції тривали кожного дня, в середньому по 6-10 годин. Всі вони завершилися успішно, триває процес відновлення», – розповів завідувач опікового відділення Андрій Погоріляк.

Закарпатська обласна рада

Про Захід