“Близько 100 мігрантів намагалися прорватися через кордон”: на Рівненщині відбулися навчання (Фото)

Опубліковано:

Поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, військовослужбовці, рятувальники, працівники СБУ, міграційної служби Рівненської області та придані сили з Хмельниччини та Львівщини відпрацьовували алгоритм взаємодії у разі порушення перетину кордону нелегальними мігрантами. 

За умовним сценарієм, від оперативного чергового прикордонного загону надійшла інформація, що за 10 кілометрів від пункту пропуску «Городище» до державного кордону рухається близько сотні мігрантів, які хочуть незаконно його перетнути.  

За наказом начальника ГУНП в Рівненській област іОлексія Камишанського особовий склад поліції північних районів підняли по тривозі, а свою роботу розгорнув регіональний координаційний штаб. Відтак, до пункту пропуску державного кордону терміново направили додаткові сили Нацгвардії та прикордонної служби, групу перемовників із Нацполіції, підрозділи роти поліції особливого призначення, зведеного загону ГУНП та управління патрульної поліції.  

Масову групу нелегалів силовикам вдалося стримати. Найбільш активні мігранти намагалися зруйнувати загородження і штурмували рубіж на кордоні. Однак, силами груп стримування вдалося не допустити прориву біженців.  

Та все ж близько 20-ти нелегалів зуміли обійти пункт пропуску і проникнути на територію України. Факт незаконного перетину держкордону зафіксували за допомогою аеророзвідки.  

Підрозділи НПУ, НГУ, ДПСУ застосовуючи спеціальну тактику,припинили рух мігрантів, оточивши та блокуючи район їх перебування. Найактивніші учасники затримані та доставлені до фільтраційних пунктів для проведення необхідної перевірки працівниками міграційної служби.

Відділ комунікації поліції у Рівненській області

Про Захід