Благодійний забіг в Ужгороді “Біжу за Павлика”: на лікування хлопчика зібрали понад 105 тисяч

Опубліковано:

Як ми уже повідомляли, сьогодні, 13 червня, з площі Театральної в Ужгороді відбувся забіг “Біжу за Павлика“. Реєстрація на сараво була платною. У благодійному заході взяли участь 197 людей. Першим свою двокілометрову дистанцію подолав ужгородець Олександр Феклістов.

Як повідомила Про заходу співорганізаторка заходу Тамара Готра, наймолодшому бігуну, який взяв участь у благодійному заході, – три роки, а найстаршому – 60. Також до естафети долучилося близько 15 сімей, зокрема і родина зі Словенії. Останні перерахували на лікування маленького закарпатця 3000 гривень.

Цікавим є те, що за Павлика одночасно із забігом в Ужгороді бігали і у Києві, Львові, Харкові та навіть на Кіпрі. На Кіпрі бігла команда тріатлоністів на «Open Sport” зі близько 100 осіб.

Загалом на заході вдалося зібрати понад 105 тисяч на лікування маленького Павлика Мотички, що із Синевира. Хлопчик хворіє СМА і потребує дороговартісного лікування. Всі виручені під час марафону кошти організатори передали сім’ї хлопчика. Звіт про суму збору опублікували на сторінці благодійної оргвнізації “Твори добро, бро” у мережі “Фейсбук”. Збір на лікування Павлика триває. Тож, кожен має змогу долучитися до доброї справи.

Про Захід