Big band «Ужгород» запрошує на «All that jazz»

Опубліковано:

24 квітня на сцені Закарпатської філармонії відбудеться виступ великого джазового колективу Big band «Ужгород» у складі студентів та викладачів Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора.

Цей джазовий колектив був створений у 2016 році на базі студентів та викладачів відділу духових та ударних інструментів вищезгаданого коледжу. Ініціатором та керівником колективу є викладач коледжу, заслужений працівник культури України, досвідчений музикант-педагог Олександр Ухач. Артист зумів за короткий час згуртувати навколо себе талановиту молодь, яка прагне навчитись грати не тільки академічну музику. Вже через три місяці репетицій оркестр успішно виступав на міжнародному «Папп-джаз фестивалі», який традиційно проводиться в Ужгороді.

На сьогодні багато артисти Big Band «Ужгород» працюють над створенням власного репертуару, основу якого складає джазова інструментальна музика, обробки класичних мелодій, кращі зразки вокального джазу, зразки джазової класики – від свінгу до бі-бопу, а також взірці латино-американської музики та інструментальної балади. Серед улюблених авторів – Бенні Голсон, Ірвінг Берлін, Уільям Хенді, Енді Кларк, Джо Гарланд, Луї Бертон, Семі Нестіко, Діззі Гіллеспі та багато інших композиторів, які створили той неповторний світ музики, який зветься Джазом. У 2017 року Big Band «Ужгород» став лауреатом першої премії на міжнародному фестивалі-конкурсі оркестрів ансамблів «Яскрава симфонія Прикарпаття-2017».

У концерті беруть участь:
Іванна Ухач/вокал
Томас та Емерих Поповичі/труба
Роман Сойма/тенор саксофон
Павло Макарук/баритон саксофон
Іван Сас/альт саксофон
Валерій Копинець/альт саксофон
Іван Русин/тромбон
Артем Калинич/ударні
Володимир Машіка/фортепіано
Євген Береш/тромбон

Початок концерту о 18:30.

Локація: велика зала Закарпатської обласної філармонії.

Захід проходитиме на підтримку Збройних Сил України.

Квитки продаються в касі філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55) та на Concert.ua.

Закарпатська обласна філармонія

Про Захід