Берегівчанин за вбивство знайомої отримав 10 років тюрми

Опубліковано:

Прокурор Берегівської окружної прокуратури у судовому засіданні довів вину місцевого жителя у скоєнні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Йдеться про подію, що сталася у Берегові в жовтні 2023 року. Тоді до поліції зателефонував 24-річний чоловік і повідомив, що в центрі міста виявив тіло жінки без ознак життя. У ході слідства правоохоронці встановили, що до смерті потерпілої причетний сам заявник.

У суді прокурор надав докази того, що між обвинуваченим і його знайомою того вечора стався конфлікт. Закарпатець на той момент перебував у стані алкогольного сп’яніння. Будучи невдоволеним поведінкою жінки, він підібрав із землі скляну пляшку, розбив її та гострим кінцем наніс особі удар у шию. Потерпіла від отриманого поранення і сильної кровотечі померла на місці події.

Одразу після інциденту чоловіка затримали, з того часу він знаходиться під вартою. Там закарпатець перебуватиме і до набрання вироком законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Закарпатська обласна прокуратура

Про Захід