«Бабусині зайці»: прикарпатські поліцейські роздали діткам м’які іграшки

Опубліковано:

«Бабусині зайці» – унікальні забавки. Вони призначені для дітей, які опинились в стресових ситуаціях. М’які іграшки власноруч створюють небайдужі бабусі. А передають їх діткам прикарпатські поліцейські.

Співробітники ювенальної превенції Івано-Франківська разом з інспектором поліції проти насильства навідались до діток, які стали свідками домашнього насильства. Неповнолітнім та малолітнім мешканцям правоохоронці подарували солодкі подарунки та «бабусиних зайчиків». Ці м’які іграшки для них власноруч створили мешканці будинку для людей похилого віку. Діти дуже зраділи вухастикам. Відтепер зайчики повсякчас підніматимуть діткам настрій.

Поліцейські кажуть, – такі забавки допомагають кожному неповнолітньому, що опинився в кризовій ситуації. Вони набагато швидше ідуть на контакт, розкриваються та заспокоюються після пережитого.

«Бабусиних зайчиків» поліцейські залишити також в Пункті незламності, що знаходиться поблизу Вічевого майдану. Відтак кожна дитина, що прийшла в безпековий осередок, може погратися цими м’якими іграшками.

Ювенальна Превенція Прикарпаття
Ювенальна Поліція України

Про Захід