Новини Західної України Останні новини

“Автоспецпром” передав львівським лікарям 10 нових автомобілів швидкої допомоги

Працівники Центру екстреної медицини та медицини катастроф Львівської облради отримали від ТОВ “Автоспецпром” партію спеціалізованих “швидких” типу В для перевезення хворих на важку форму COVID-19.

10 автомобілів було передано замовнику менш ніж через два тижні після укладання відповідної угоди, як і у випадку всіх попередніх контрактів “Автоспецпром” за останній місяць.

Вироблені на базі Citroёn Jumper, ці машини повністю укомплектовані всім необхідним обладнанням, в тому числі засобами дихальної підтримки – системами подачі кисню, аспіраторами тощо. Кожний елемент як медичного салону, так і самих авто повністю відповідає Державному стандарту для автомобілів швидкої допомоги та їхнього устаткування – ДСТУ 7032.

“Угодою, укладеною з КНП “Львівський обласний центр ЕМ та МК” 3 вересня, передбачалося, що нові автомобілі буде вироблено в період до кінця року. Але ми працюємо на максимумі своїх можливостей, аби вчасну медичну допомогу могли отримати якомога більше людей, хворих на COVID, – підкреслив заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін. – Крім того, попри спрощену процедуру закупівлі Львівська облрада заощадила так само як і на звичайному аукціоні на Prozorro. Розуміючи нашу роль в системі екстреної медичної допомоги України, в період епідемії ми постачаємо “швидкі” по цінах, які нижче за середню вартість машин такого типу на відкритих торгах”.

Довідково

ТОВ “Автоспецпром” розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги в країні. Наразі компанія є головним постачальником такого автотранспорту для державних і приватних медичних установ України.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються в типах А1, А2, В і С на шасі Citroën, Peugeot і Mercedes в повній відповідності до ДСТУ 7032, який, своєю чергою, відповідає європейському стандарту DIN EN 1789. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У 2019 році підприємство випустило понад 700 автомобілів швидкої допомоги всіх типів.

У квітні та травні 2020 року другий найбільший автовиробник Європи PSA Group разом з “Автоспецпром” реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану “швидких” брендів Peugeot і Citroën. Спільно компанії відремонтували 100 “швидких”.

Groupe PSA (Peugeot Société Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія, другий за величиною виробник автомобілів У Європі. Власник таких брендів як Citroën, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 1