Автопарк 7 прикордонного Карпатського загону поповнився ще одним транспортним засобом. Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter передав прикордонникам у межах благодійної допомоги Андрій Яковчук.
Техніка посилить мобільність підрозділів і дозволить ефективніше виконувати завдання на різних ділянках.
«Передана техніка – це не просто автомобіль, а реальна підтримка наших воїнів. Дякуємо кожному, хто підтримує прикордонників. Дякуємо за допомогу, небайдужість і розуміння потреб прикордонної служби. Такі ініціативи – це внесок у нашу спільну безпеку», – зазначив начальник 7 прикордонного Карпатського загону полковник Олег #Трофіменко.
Для виконання завдань прикордонники використовують різноманітну техніку – від позашляховиків високої прохідності до мікроавтобусів, які забезпечують перевезення особового складу, вантажів та необхідного спорядження.
Нова автівка стане ще одним надійним помічником у щоденній роботі прикордонників, які стоять на захисті України.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон