Новини Західної України

Авто мера Львова повторно виставили на аукціон у системі ProZorro

Львівська міська рада виставила на повторний аукціон у системі ProZorro. Продажі службовий автомобіль Toyota Camry 2006 року. Оскільки це повторний аукціон, відповідно до законодавства, стартову ціну продажу знизили на 50%. Також машина потребує деяких капіталовкладень.

Усіх охочих запрошують взяти участь в аукціоні — вилучені кошти скерують на потреби військових.

Як пояснили в ЛКП «Ратуша-сервіс», оскільки перший аукціон не відбувся, у зв’язку з тим, що не було учасників (26.12.2019), стартова ціна транспортного засобу саме така, тому що це повторні торги в електронній системі ProZorro.Продажі. Тож, відповідно до законодавства, були змушені поставити ціну на 50% нижчу. Також машина потребує деяких капіталовкладень.

Вилучені кошти скерують на потреби військових, тож усіх запрошують взяти участь в аукціоні і, таким чином, збільшити ціну продажу. Адже чим більше учасників аукціону — тим вищою буде вартість транспортного засобу.

Львівська міська рада просить долучатись і сприяти тому, щоб військові отримали максимальну підтримку.

Уся детальна інформація про аукціон — тут.

Оглянути автомобіль можна в робочі дні з 09.00 до 17.00 год. за адресою вул. К. Левицького, 72а, попередньо зателефонувавши за номером телефону: 254−62−59 (щодо питань участі в аукціоні) або 275−00−64 (щодо технічних питань по автомобілю).

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + = 13