Австралійські медики готові прийняти львівських колег на безкоштовну практику

Опубліковано:

Перейняти досвід пропонують українцям в австралійських клініках при університетах Маккуорі, Белла Віста та у Сіднейській адвентистській лікарні, звідки до Львова на кілька днів приїхали лікар-ортопед Мунджед Мудеріс, дитячий травматолог Кароліна Сівіцька та інженер Вільям Йенн. Команда іноземних лікарів зробила у лікарні Першого ТМО понад 20 надскладних операцій з реконструкції кінцівок та протезування.


фото: Роман Балук
фото: Роман Балук Завантажити фото

Після цього медики зустрілись із міським головою Андрієм Садовим, де запропонували прийняти на стажування львівських лікарів, покривши їх проживання. 

 “Готові прийняти лікарів на 3-6 місяців на навчання. Так ми робили з ізраїльськими медиками, готові допомагати і вам. За цей час українські фахівці встигнуть вникнути у питання та переймуть наші найкращі практики та досвіди”, — сказав на зустрічі професор Аль Мудеріс. 

Андрій Садовий відповів, що мріє, аби кожна країна мала власну лабораторію протезування, адже це спростить та здешевить процес у кілька разів. І досвід австрійців тут дуже доречний: “Нам потрібна допомога у всьому: з ідеєю, концепцією, напрацюваннями та технологіями. Адже кількість людей, які потребують протези в Україні, щодня стає більше,” — підсумував Андрій Садовий.

Львівська міська рада

Про Захід