Анонси

Авіакомпанія SkyUp Airlines планує здійснити нерегулярний спецрейс Прага – Київ

Про це повідомило у соцмережах Посольство України у Празі.

Авіакомпанія SkyUp Airlines 8 травня планує здійснити нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Прага – Київ. Рейсом можуть скористатися громадяни України або іноземці, які мають дозвіл на проживання в Україні. Зокрема, це може бути рішенням для тих громадян у Чехії, які мають прострочені візи або ж «безвіз», з метою уникнення можливого штрафу з боку угорських прикордонників при поверненні автобусом.

Придбати квиток можна лише онлайн за допомогою банківською картки. 
Усі питання, пов’язані з придбанням квитків, слід вирішувати напряму з перевізником.

Просимо врахувати, що громадяни, які хочуть повернутися в Україну цим рейсом, попереджує Посольство, перед вильотом мають в обов’язковому порядку надати письмову згоду на обсервацію або самоізоляцію упродовж 14 днів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №291 від 22.02.2020 року. Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна ТУТ.

Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між 
а) обов’язковою обсервацією на 14 днів у одному з визначених місць (проживання в обсерваторі є безплатним, харчування здійснюється за рахунок осіб, які перебувають на обсервації)

або

б) обов’язковою самоізоляцією у визначеному пасажиром місці на аналогічний час з використанням додатку “Дій вдома” від Міністерства цифрової трансформації. Застосунок має бути встановлений на ваш телефон ще до посадки на борт літака.

 Згода на один з наведених вище варіантів протиепідемічних заходів в будь-якому разі має бути надана перед посадкою на літак. 
Як працює застосунок «ДІЯ»:
– реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації.
– фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації.
– екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

75 − 70 =