Здоров'я

«Астра-Діа» пропонує дослідження на виявлення антитіл до COVID-19

Медична лабораторія «Астра-Діа» пропонує пройти спеціалізоване дослідження на виявлення антитіл IgG до COVID-19 методом імуноферментного аналізу (ELISA) з використанням автоматичного ІФА аналізатора фірми Dynex Technologies Inc., США.

В основі імуноферментного аналізу лежить принцип імунної взаємодії між антигеном та антитілом, із наступним утворенням комплексу антиген-антитіло. Тому виявлення антитіл до збудника є опосередкованим дослідженням та свідчить про наявність чи відсутність імунної реакції на Covid19 в організмі людини.

Антитіла класу IgG переважно з’являються з 7 по 14-й день від моменту проникнення інфекційного вірусу в організм. При виявленні антитіл IgG Covid19 рекомендовано проведення ПЛР-тесту. Негативний результат ПЛР Covid 19 при наявних антитілах IgG Covid 19 свідчить про перенесену коронавірусну інфекцію.

Відсутність антитіл класу IgG до COVID-19 свідчить про відсутність контакту зі збудником, або про ослаблений імунітет при наявних важких супутніх захворюваннях. У людей з хронічними захворюваннями (наприклад ВІЛ чи онкологія) імунна система ослаблена, тому антитіла виробляються пізніше.

Вартість дослідження Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgG – 550 гривень.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш веб-сайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 1 =