Новини Західної України Події

Андрій Садовий: «СТР» таки збудує у нас індустріальний парк (Відео)

Андрій Садовий, міський голова Львова, прокоментувавв у соцмережах вручення йому підозри в справі індустріального парку в Рясне у своєму влозі.

Представники САП та прокуратури вручили йому підозру по справі індустріального парку в Рясне міському голові Львова.

За словами міського голови, блокування роботи великого інвестора триває вже 3,5 роки. Через це країна недоотримує мільйони податків, а мешканці — тисячі робочих місць із європейським рівнем заробітної плати.

Андрій Садовий вибачився перед компанією СіТіПі за цю ситуацію та сподівається, що після суду такі ж вибачення інвесторам висловлять правоохоронні органи.

– В останні дні отримую багато дзвінків від міжнародних партнерів Львова. Наскільки можу – заспокоюю, пояснюю, що це напевно якесь непорозуміння, суд поставить крапку і одна з найбільших інвестиційних компаній Центральної та Східної Європи «СТР» таки збудує в нас індустріальний парк. Думаю, те саме мали б зробити і керівники нашої держави. Три хвилини вашого часу і ви зрозумієте, що відбувається насправді. Нам немає чого приховувати чи придумувати. Все просто і все буде добре:) – написав у соцмережах міський голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + = 17