Відео Закарпатські новини Політика

Андрій Півень не йде в мери Ужгорода (Відео)

Відомий ужгородський підприємець і меценат Андрій Півень спростував чутки про свої мерські амбіції, які активно обговорювалися в Ужгороді впродовж останнього року. На своїй сторінці у Фейсбук благодійник заявив, що не має наміру балотуватися на посаду міського голови Ужгорода на цих виборах.

«До яких тільки партій або команд мене не відносили, які тільки плітки та фантазії я про себе не читав. Тому хочу розставити всі крапки над “і”: я не йду на ці вибори у складі жодної політичної сили. Адже це кіно – з нереальними обіцянками, проєктами без майбутнього та узагальненими політичними підходами – не моє», – заявив Андрій Півень.

Свою позицію політик пояснює небажанням маніпулювати проблемами ужгородців заради отримання влади. Натомість, продовжуватиме працювати на поліпшення ситуації в Ужгороді в усіх сферах і йти шляхом дій та набуття довіри.

«Я  буду поступово, але наполегливо втілювати всі проєкти (Фонду Андрія Півня – РЕД.) в життя. Так зрозуміліше та простіше, адже я наводжу лад, розбираюся в проблемах, шукаю дієві (а не “красиві” чи “гарні”) шляхи розвитку. Я не звик робити щось наполовину, сподіватись на “авось”. Я хочу, щоб мої слова співпадали з ділом. Тому я роблю і відповідаю за результат. Або не роблю, щоб не обманювати очікування людей», – пояснює Андрій Півень.

Разом з тим політик анонсував чимало цікавих ідей для міста, які уже після виборів будуть винесені на обговорення громади Ужгорода.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 4