Анастасія Гнатюк: “Рідний виш дав мені путівку в успішне «туристичне» життя” (Фото)

Опубліковано:

Навчання на факультеті туризму завжди є цікавим та різноманітним, але стати справжнім фахівцем та пізнати зсередини всі тонкощі туризму можна лише за допомогою практики, про яку мені і хотілося б написати.

Наш факультет співпрацює з компаніями « Calypso Tour UA» та «Profi-jobs», які дають можливість сотням студентів пройти практику в найбільш туристичних країнах світу, зокрема у Туреччині, де була цього року і я. І я можу із впевненістю сказати, що це був неймовірно цікавий та, що не менш важливо, корисний досвід. Мені випала змога попрацювати в одному з найкращих готелів Туреччини – «Calista Luxory Resort». Це було справді захопливо! Так як я була дитячим аніматором, до моїх обов’язків входило розважати та піклуватися про маленьких гостей готелю, або, якщо по простому, робити їх щасливими. В дитячому клубі «Calhippo» було безліч занять для дітей: активні ігри на будь-який смак, змагання, конкурси, майстер класи та багато іншого, загалом, не було часу сумувати ані нам, ані дітям.

Робота в готелі такого рівня виявилася неймовірно цікавою. Тисячі гостей з різних куточків світу, різних національностей та різних професій, і у мене була змога поспілкуватися із багатьма з них. Керівництво готелю було дуже турботливим та готовим навчати всіх тонкостей професії та спілкування з гостями. Приємним бонусом стало проживання та території готелю та змога харчуватися в головному ресторані. І звісно ж море. А на вихідних ми могли подорожувати Туреччиною та відкрити для себе справжнє обличчя цієї одночасно близької та екзотичної країни. Окремо хотілось би згадати про турецьку кухню, дешево та смачно – це про неї.

Туреччина – прекрасна країна, яка закохує в себе раз і на завжди. Всім, хто планує зв’язати своє життя з такою перспективною галуззю як туризм, однозначно потрібно спробувати попрацювати в цій країні. І хотілось би подякувати нашому факультету туризму та МК за те, що сприяють розвитку молодих фахівців, командам «Calipso Tour UA» та«Profi-jobs» за прекрасну організацію практики (нам не довелося ні про що хвилюватися, всі формальності були виконані швидко та якісно), та керівництву готелю «Calista Luxory Resort» за довіру та можливість попрацювати у сфері, з якою я б хотіла пов’язати своє життя. Наступного року я обов’язково знову поїду на практику і впевнена, не я одна з нетерпінням чекаю сезону 2021.

Анастасія Гнатюк, УжНУ

Про Захід