Американський медбрат приїхав до Львова, аби допомагати постраждалим від війни (Відео)

Опубліковано:

Його звати Еліот. Він п’ять років працюв в одній з клінік на сході США. Дивлячись новини про те, як Росія щодня вбиває і калічить українців, зважився вирушити за океан і стати волонтером.

Два місяці тому Еліот прибув до Львова. Американець дізнався, що саме сюди, до Лікарні Святого Пантелеймона, доправляють поранених військових та цивільних. Відтоді Еліот працює медбратом відділення №1 Центру хірургії та онкології. Та на власні очі щодня бачить тяжкий шлях пацієнтів, які постраждали від російської агресії. Бачить наслідки масованих ракетних ударів та артилерійських обстрілів.

«Коли наші пацієнти одужують, відчуваю справжнє задоволення від роботи, яку виконую в цій лікарні. На моїх очах їхні рани зцілюються. Тому радію, коли пацієнти, яким тут допомогли, роблять свої перші кроки», – розповідає Еліот.

Своєю енергійністю, наполегливістю та турботою про пацієнтів американський медбрат вражає всіх довкола. Тому просто зараз дивись відео та дізнавайся більше про будні нашого заокеанського гостя.

Перше медичне об’єднання Львова

Про Захід