Активісти зеленого Ужгорода просять підтримати петицію про планову обрізку дерев

Опубліковано:

Екоактивісти Ужгорода просять небайдужих підтримати петицію про планову обрізку дерев в місті, яке уже зараз потерпає від спеки.

“Незважаючи на обурення мешканців Ужгорода та численні звернення проти варварських кронувань, хаотичні та неякісні обрізки міських дерев з повним видаленням крони не припиняються”, – йдеться в змісті петиції, яку опублікувала на своїй сторінці фахівчиня ГО “Форза” Дзвінка Білоног.

Згідно з постановою Кабміну №559 «Про такси для обчислення розміру шкоди, завданої зеленим насадженням у межах міст», дерево з видаленням крони від 1/3 до 1/2 її довжини належить до категорії пошкоджених дерев. А дерево з видаленням більш ніж половини довжини крони належить до категорії дерев, пошкоджених до ступеня припинення росту.

Ініціатори петиції мають підстави стверджувати, що КП КШЕП за повної згоди місцевої влади займається знищенням дерев у місті за кошти міського бюджету. У зв’язку з цим вони вимагають від міськради, департаменту міського господарства УМР та КШЕПу завчасно і публічно повідомляти про заплановані обрізки дерев мінімум за 2 тижні до проведення робіт.

Увесь зміст петиції прочитати і підписати можна тут.

Про Захід