«Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» проводить конкурс на посаду директора

Опубліковано:

Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» оголошує конкурс на вакантну посаду директора. Конкурс проводиться відповідно до чинного Положення про Установу членами її Наглядової ради на основі схваленого положення про конкурс. Конкурс розпочинається з 11 січня 2021 року і триватиме 30 робочих днів, тобто, завершиться не пізніше 19 лютого 2021 року призначенням директора Установи.

Конкурс проводиться у 2 етапи. На 1-му етапі, який триватиме з 11 січня по 5 лютого 2021 року (20 робочих днів), претендентами на посаду директора Установи готується пакет необхідних інформаційних матеріалів, який в електронному форматі направляється на вказану електронну скриньку на ім’я Наглядової ради Установи АРР Закарпатської області в якості подання на Конкурс. На 2-му етапі, який триватиме з 8 лютого до 19 лютого 2021 року (10 робочих днів), на спеціальному засіданні Наглядової ради буде проведено очну співбесіду претендентів з членами Наглядової ради по сутності і змісту подань претендентів, а відтак – буде проведено рейтингове таємне голосування по кандидатурах претендентів, за результатами якого буде призначено директора Установи АРР Закарпатської області терміном на 3 роки.

Повідомлення про дату, час, місце і формат співбесіди членів Наглядової ради Установи з претендентами буде здійснено Оргкомітетом на їх електронні скриньки, вказані ними у поданнях.

Наглядова рада проводитиме співбесіду лише з тими претендентами на посаду директора Установи, які належним чином, відповідно до наведених нижче вимог, оформили свої подання.

До участі у Конкурсі запрошуються претенденти у віці не молодше 23 років та не старше 55 років, які мають вищу освіту і отримали базову спеціальність (в галузях і напрямках економічної, юридичної, природничої, інженерно-технічної освіти, а також – суспільних наук та державного управління).

УжНУ

Про Захід