А Ужгороді презентують книгу Сергія Вожжова «Мрія на мільйон»

Опубліковано:

14 грудня о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться інформаційна зустріч з фінансової грамотності для батьків та їх дітей, а також презентація книги Сергія Вожжова  „Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу”.

  Під час інформаційної зустрічі батьки дізнаються, як створити успішне майбутнє своїм  дітям. На відвідувачів заходу чекає цікава розмова про фінансове виховання та підприємницьку ініціативу дітей.  Крім того, автор книги розкаже про освітній предмет „Фінансова грамотність” , проєкт соціального шкільного підприємництва на Закарпатті, відсутність фінансових традицій в українських родинах та сучасні ігрові інструменти, які будуть використані на презентації.

„Зрозуміло про гроші і підприємництво для найвибагливішої і найнепосидючішої аудиторії — для підлітків. Сергій Вожжов, підприємець і бізнес-тренер, достеменно знає і розуміє цю аудиторію, бо багато років викладає тинейджерам фінансову грамотність. Отже про складні дорослі речі: гроші, витрати і заробіток, облік, бізнес-проєкт, фінансування, банки, інвестиції, страхування, податки… — словом, про механізми, що діють в сфері бізнесу і фінансів. А крім того ще й про менеджмент, про компетенції, тренінги. Усе це мовою, зрозумілою для підлітків, і в цікавій формі квесту. І звісно, книжка містить не тільки теорію. Адже теорія, навіть зрозуміло викладена і дотепно проілюстрована, — ніщо без практичних завдань. Тож читачі мають виконувати завдання разом з героями книжки (до речі, не такими вже й «вигаданими»). Хай не всі потім розпочнуть власний бізнес, проте набудуть корисних знань, життєво необхідних в сучасному світі”,- йдеться  в анотації до книги.

Якщо ви хочете допомогти своїм дітям підготуватися до дорослого життя, ця подія саме для вас!

 Увага! 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1240 від 24.11.2021 року 

„Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. 677”  з 6 грудня 2021 року бібліотека обслуговуватиме виключно користувачів, які мають довідку або сертифікат вакцинації, ПЛР тест або довідку про одужання від COVID 19.

Закарпатська обласна бібліотека

Про Захід