Авто

Як підготувати автомобіль до весни разом з Тойота Сервіс

Автодіагностика та сервісні роботи

Зимовий сезон залишає на автомобілі свої сліди. Якщо проігнорувати їх, то з часом недоліки будуть все помітнішими і в ремонт автомобіля доведеться вкласти значні час та кошти. Цього можна уникнути, якщо правильно та вчасно доглядати за своїм залізним конем. Зокрема, діагностики потребує машина після зимового періоду.

Під час зимового використання у машини зношуються в першу чергу:

-підвіска;

-кузов і дно;

-рульове управління;

-колісні диски;

-гальмівна система.

При виявленні пошкоджень, чи для проходження діагностики, зверніться до фахівців Сервісного Центру Тойота Ужгород.

У першу чергу варто звертати увагу при діагностиці автомобіля:

1 – Заміна шин

Крім заміни шин, слід приділити увагу колісним дискам, часто за зиму вони піддаються корозії або деформації. Такі пошкодження слід виправляти на початковій стадії.

2 – Перевірка рівня масла

Під час низьких температур велику роль відіграє рівень та якість масла двигуна, тому своєчасна заміна та періодична перевірка рівня має велике значення для надійної роботи двигуна. Ми використовуємо лише оригінальне моторне масло та фільтри.

3 – Перевірка дна автомобіля

Дно автомобіля потрібно перевірити на наявність корозії та інших ушкоджень, та переконатися, що масло та інші технічні рідини не підтікають.

4 – Перевірка гальмівної системи

Важливо переконатися, що тех. рідини не течуть, гальмівні шланги герметичні (вони мають властивість тріскатися за зимовий період), рівень гальмівної рідини в нормі. Також обов’язково перевірити рівень зносу гальмівних дисків та колодок.

5 – Перевірка елементів підвіски

Особливу увагу слід приділити неметаллическим деталям – гума, наприклад, має властивість покриватися тріщинами під час експлуатації в холодну пору року.

6 – Налаштування розвал-сходження

Згідно рекомендацій, кожні 30 тис. км необхідна перевірка та/або регулювання розвалу-сходження, особливо це актуально після зимового періоду, через поганий стан доріг. Також погані налаштування розвалу сходження коліс, можуть спричинити неправильний та швидкий знос шин.

7 – Перевірте неметалевих елементів рухової системи

Різкі перепади температур (мороз, а потім розігрів мотора до робочої температури) швидко виводять з ладу нестійкі до подібних явищ матеріали – гуму, пластик та ін.

Проходження повної та часткової діагностики автомобіля допоможуть здійснити  фахівці Тойота Сервіс Ужгород. Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини для відповідності найвищим стандартам якості.

Якісна та професійна діагностика автомобіля здійснюється у офіційного дилера за адресою: м. Ужгород, вул. Урожайна 44. Для того, щоб записатись на діагностику та скористатись спеціальною пропозицією  – заповніть коротку форму на офіційному сайті.

Або телефонуйте за номером: +38 (099) 773 44 47 або +38 (097) 926 30 00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 75 = 83