Бійці 128-гірсько-піхотної бригади, які нещодавно повернулися додому зі Сходу, зможуть пройти реабілітацію в санаторії на Виноградівщині. Про це повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації висловлює подяку директору закарпатського санаторію “Орлине Гніздо” за надання змоги пройти курс реабілітації та прискорити процес адаптації військових до мирного життя.
