Прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування щодо неправосудного рішення одного з суддів міськрайонного суду обласного центру.
Встановлено, що цей служитель Феміди у квітні 2011 року постановив неправосудне рішення у цивільній справі. Він задовольнив позовну заяву громадянина до дружини без дослідження матеріалів справи і за межами позовних вимог, повідомляє “Магнолія ТВ”.
Це рішення дало можливість жінці вивести з-під заборони на відчуження 27 об'єктів, визнати недійсними договори іпотеки, застави, укладені нею з банками на близько 25 млн. грн.
Ведеться слідство.
