Щоб допомогти містянам в Ужгороді та Сваляві легше перенести спекотні дні, рятувальники встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі.
Освіжитися можна, просто пройшовши крізь водяний розпил. Таку практику закарпатські надзвичайники застосовують уже не перший рік.
Наразі водяні рамки діють:
- м. Ужгород, набережна Незалежності
- м. Ужгород, площа Поштова
- м. Свалява, вул. Головна
І пам’ятайте, що коли сонце нещадно припікає треба пити достатньо води, носити світлий одяг та не залишати дітей і тварин у зачинених автомобілях.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
