Енергоатом заявив про обшуки на території Хмельницької АЕС

Опубліковано:

На майданчику Хмельницької атомної електростанції у четвер, 25 червня, правоохоронні органи проводять обшуки. Про це повідомляє НАЕК Енергоатом.

Слідчі дії стосуються окремих закупівельних процедур, здійснених у попередні роки, вказує компанія.

«Проведення слідчих дій не впливає на виробничі процеси та безпеку експлуатації об’єкта. Хмельницька АЕС працює у штатному режимі, забезпечуючи надійну та безпечну експлуатацію енергоблоків і стабільне виробництво електроенергії для потреб держави», — сказано у повідомленні.

Енергоатом заявив про повне сприяння роботі правоохоронців та надання усієї необхідної документації в рамках розслідування.

Про Захід