Про це інформує пресслужба поліції Хмельниччини, передає “ДС”.
Подія сталася 16 листопада минулого року близько 22:00 години поблизу одного з хостелів у м. Кам’янці-Подільському. Зі слів очевидців, між двома чоловіками стався конфлікт, під час якого один із них вихопив ножа й вдарив ним свого опонента у груди. Одразу після цього нападник втік, залишивши потерпілого стікати кров’ю. Його вдалось врятувати завдяки оперативності та майстерності медиків.
Вже за декілька годин співробітники кримінальної поліції знайшли неподалік місця події ніж, а згодом і самого фігуранта — 62-річного жителя села Слобідка-Кульчієвецька. Після скоєного зловмисник переховувався вдома.
Поліцейські затримали його в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Увесь період розслідування він перебував під вартою.
Наразі слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури завершили розслідування за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 (Замах на вбивство) Кримінального кодексу України та скерували матеріали до суду.
