Правоохоронці виїжджали на виклики, надавали допомогу, забезпечували порядок та законність.
У нічний час тричі оголошувалася повітряна тривога. Закликаємо мешканців не ігнорувати сигнали про небезпеку та негайно прямувати до найближчого укриття.
У разі виявлення підозрілих осіб або невідомих предметів просимо негайно повідомляти на спецлінію 102. Правоохоронці реагують на всі повідомлення щодо можливих загроз.
Просимо громадян дотримуватися публічного порядку та правил дорожнього руху. Під час хвилини мовчання рекомендуємо призупинити рух транспорту на знак пошани до загиблих Захисників України.
Стрийське районне управління поліції Яворівський районний відділ поліції ГУНП у Львівській області Дрогобицький районний відділ поліції Самбірський районний відділ поліції ГУНП у Львівській області Шептицький районний відділ поліції