За стійкість, відвагу та віддану службу Україні військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону отримали державні нагороди.
Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено підполковника Ігоря Сопіна та майстер-сержанта Олександра Моргунова. Медаль «За військову службу Україні» отримав майор Іван Коцура.
Ці прикордонники виконували бойові завдання на найскладніших та найнебезпечніших напрямках і проявили справжній героїзм.
- Підполковник Ігор Сопін
Понад 22 роки роки свого життя присвятив служінню українському народові. У березні 2022 року він очолив зведений загін і разом з підрозділом вступив у бій проти переважаючих сил противника в районі Нової Краснянки. Завдяки рішучим діям проявленим під час ведення бою було зупинено просування ворожої техніки.
Ігор Миколайович вміло координував дії свого підрозділу й під час оборони Кремінної, Закітного, Серебрянки та Білогорівки. У одному із боїв він отримав поранення внаслідок авіаудару, попри це не залишив підрозділ і продовжив виконувати завдання. - Майор Іван Коцура
З перших днів повномасштабного вторгнення захищав Рубіжне та Сєвєродонецьк. Його підрозділ тримав визначені позиції під щоденними обстрілами та сміливо вступав у бої з чисельно переважаючими силами ворога.
29 квітня 2022 року, зазнавши поранення під час стрілецького бою, майор Коцура залишився на позиції та продовжив тримати оборону. - Майстер-сержант Олександр Моргунов
Боєць разом із побратимами стримував спроби оточення міста Рубіжне. 2 травня 2022 року, під час масованого штурму поблизу Воєводівки, отримав мінно-вибухову травму. Був одним із останніх, хто залишив зруйновану позицію.
Попри тяжкі поранення та реабілітацію, нагороджені прикордонники продовжують гідно виконувати свій військовий обов’язок.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон