На Закарпатті зʼявиться «Сад дитячих мрій»

Опубліковано:

За ініціативи Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління», в межах проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна-2025» ПАДІЮН запрошує усіх охочих долучитися до прибирання території своєї громади, проведення спортивно-оздоровчих заходів, екозабігів, велозаїздів, екотренінгів для підвищення екосвідомості дітей та сприяння здоровому способу життя.

А також долучитися до створення в області символічного «Саду дитячих мрій», висадивши у своїй громаді «Дерево мрії» та прикрасивши його дитячими листівками, жовто-блакитними стрічками, що символізуватимуть дитячу мрію.

Фото потрібно опублікувати на своїх сторінках соцмереж із хештегом #ЕкомарафонДеньЗемлі25 #СадДитячихМрій та назвою територіальної громади.

З надісланих світлин створять відеоролик для висвітлення у ЗМІ та соцмережах.

Про Захід