Лісовідновлення дійшло і до гірських районів. Так, 13 квітня у лісових масивах ДП "Мокрянський лісомисливгосп" стартував лісовідновлювальний сезон.
В лісовому фонді Тарасівського лісництва в рамках Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках " силами учнів Тарасівської школи, під керівництвом працівників державної лісової охорони лісництва та вчителів школи висаджено саджанці породи дуб скальний, ялина, явір та бук. Загальна площа в урочищі "Кобилець", яка тепер вкрита лісом становить 1,8 га.
На черзі лісовідновлювальна кампанія в – Брустурянському, Тячівському, Рахівському, Воловецькому, Міжгірському та Верхньогірському держлісгоспах.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
